Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van aki itt tud játszani egy...

Van aki itt tud játszani egy olyan online játékkal, hogy Foldit?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam egy olyan online tudományos játékról, hogy Foldit, ami állítólag nem egyszerűen egy játék, hanem tudományos problémákat kell benne megoldani. [link] Három dimenzióban kiterített fehérje láncokat kell ide-oda csavarni játékosan, hogy megfeleljenek bizonyos követelményeknek. Aki jól csinálja az állítólag külföldi tudományos folyóiratokba is bekerülhet, de még Nobel díjas is lehet belőle állítólag. Aki kezdő annak az első harminc valahány szinten valamifajta betanításon kell túl esnie, hogy hogyan csavarja a fehérjéket. Itt még semmilyen problémát nem kell megoldania csak kiírják a képernyőre angolul, hogy mit kell csinálnia, aztán ha megcsinálta átengedik. Én bevallom férfiasan, ezeken a betanulási szinteken sem tudtam túljutni. Az első néhány szinten még túlengedett, aztán megállt a dolog. Pedig tudok annyira angolul, hogy el tudjak olvasni ilyen egyszerűbb angol szövegeket, és pontosan azt csináltam, ami ki van írva a képernyőre, ennek ellenére nem enged tovább. Van aki itt játszik ezzel, és van valami ötlete, hogy ilyenkor mit lehet csinálni?

2016. okt. 30. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!