Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látom a pendriveom...

Miért nem látom a pendriveom tartalmát?

Figyelt kérdés
Ez egy sima FAT rendszerű pendrive. Mikor csatlakoztatom hiába megyek bele úgy látszik mintha semmi nem lenne az eszközön. Viszont ha tulajdonásgokat nézem kijelzi, hogy 1,25GB foglalt. Hiába dugom másik gépbe ott ugyanez van. Mi lehet a hiba?
2010. ápr. 27. 19:28
 1/4 LASFASF válasza:

Próbáld meg Total Commanderben:

"Beállítások" > "általános beállítások", ott menny a "képernyő" fülre, és pipáld ki azt, hogy "látszik a rejtett/system fájl"

2010. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LASFASF válasza:
Ha így sem jó, akkor valószínűleg tönkre ment, én is így jártam anno az mp3 lejátszómmal, kiírta, hogy 890mb foglalt (az egy gb-ból), és amikor megnyitottam nem volt rajta semmi. Akár hogy próbálkoztam. Előző voltam...
2010. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert gondolom, amikor kiveszed a gépből akkor nem mész rá a "Hardver biztonságos eltávolítása gombra" és így rövid időn belül elbaszódhat...
2010. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mindig rámegyek, azért nem vagyok hülye és Total Commanderben sem megy. Nem hinném,hogy elromlott mert pédául tenni tudok rá fájlokat.
2010. ápr. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!