Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ECDL vizsga lemondása, pénz...

ECDL vizsga lemondása, pénz visszafizetéssel, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A középsulimban 2 éve, sajnos elvakítottak minket, hogy mekkora lehetőség ez az ECDL vizsga..


Részben azért merült fel bennem, hogy nem fogom megcsinálni, mert szoftverfejlesztői érettségit kapok, ami jóval magasabb szinten van tőle.


Annyi a problémám, hogy már 10 ezer forint már benne forog, és még majdnem ennyit kéne befizetnünk a sikeres 7 modulhoz.


Az a kérdésem felétek, hogy van-e lehetőségem visszakérni a befizetett összeget, vagy esetleg ti mit tennétek a helyemben?


2016. nov. 5. 15:26
 1/1 anonim válasza:
Szia. Szerintem nincs, mivel azért cserébe már kaptál egy szolgáltatást. Szerintem csináld meg. Nem tudhatod, hogy még mikor lehet rá szükséged. Én is megcsináltam. Az irodai munkákban sok hasznát vettem. De az egyetemen is sokkal könnyebben megtudtam csinálni a szerkesztői dolgokat, amivel sok időt spóroltam és sokkal látványosabb előadásokat tartottam.
2016. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!