Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség használt és új...

Mi a különbség használt és új konzol között? Most még megéri xbox 360-t venni ha nincs rá nagy keretem.

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, mi a különbség egy használt és új termék között, akkor ne menj piacra, mert jól átvágnak...


Konzolt akkor vegyél, ha meg tudod fizetni a sokkal drágább játékokat. Ugyanazok PC-n olcsóbbak, plusz egy korabeli erejű gépet összerakni se nagy költség.

2016. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, hogy Xbox One helyett inkább vennél egy használt 360-at, akkor azt mondhatjuk, hogy most még "megéri", a 360-on is nagyon jó játékok voltak/vannak. A különbség annyi, hogy nem lesznek a továbbiakban, illetve vásárolni kell őket, 7-15e egy-egy játék, és nincsenek pl. Steam akciók, amikor bagóért veszel egészen jó játékokat, de ahhoz persze PC kell, és míg egy xbox360 30e Ft, egy 30e Ft-os PC-vel max. aknakeresőzni lehet.
2016. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy laggolni fog a használtan, vagy a minőség fog romlani vagy ugyan olyan mint a gyári?
2016. nov. 10. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A használt is gyári. A hamisítvány az nem gyári :-)


Ha megveszel egy konzolt, egy év múlva is ugyanúgy futtatja ugyanazt a játékot, mint egy évvel ezelőtt.

2016. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azt szeretném még tudni hogy miért nagyon olcsók a használt xbox360-ok.

Mert láttam a konzolvilágban 20 ért és ott egy új 50 be kerűl.

2016. nov. 12. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem fog XBox360-ra már új játék érkezni.
2016. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!