Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kis segítséget kérnék tőletek,...

Kis segítséget kérnék tőletek, egér vásárlás miatt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

(Azok kérem kíméljenek akik azt akarják fírtatni minek ilyen drága egér! Köszönöm! )Több féle-fajtát is néztem már , 2 hete bújom a teszteket.Nem tudok dönteni. Ezért kérném a segítségeteket , hátha valaki használta már legalább az egyiket. Neveket írok:


Logitech G502 Proteus

Mad Catz RAT (5-9 TE igazából bármelyik)

Razer DeathAdder vagy a Taipan

ASUS Sica vagy Cerberus vagy Gladius

SteelSeries Rival 100 vagy 300

ROCCAT Lua


100 eurós keretem van rá , kb :) Köszi előre a segítséget!!!!



2016. nov. 10. 00:00
 1/5 Gryphon ***** válasza:
Hat en nem vennek 100 euroert egeret akkor sem ha tele lennek...sztem teljesen felesleges. Amit megszoktal mar ugyis arra fogod kalibralni a mozgast es minden egyebet rajta..tehat lenyegtelen.
2016. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gryphon ***** válasza:
Ja de a te penzed nyilvan. Ezt az en nezetembol irtam...ha te ikyet szeretnel nem mondom h ne vedd meg :)
2016. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ilyet tág fogalom mert abba kértem segítséget pont hogy a sok közül melyik legyen.. am olvasd el a leírás első mondatát kérlek :)
2016. nov. 10. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Végre, egy ínyenc! :)

Természetesen nem mindegy, milyen egeret használsz, bár erről a tizenéves nethuszároknak valószínűleg más a véleményük, de inkább ne ők legyenek a mérvadók.

Szinte az összes fenti egeret próbáltam már, röviden a véleményem, 1-től 5 pontig osztályozva:

Logitech G502 Proteus: isteni szenzor, lötyögős egérgörgő, nagy súly. 4 pont.

Mad Catz RAT: baromi kényelmes, de ócska szenzor, ólomnehéz. 2 pont.

Razer DeathAdder: nem szeretem a Razert, egyre gyengébb az anyagminősége. De a DA ennek ellenére is még mindig a világ egyik legjobb egere. 4 pont.

Razer Taipan: Fertelmes lézeres szenzor. 1 pont.

ASUS Sica: Egynek jó. De ha már van rá 100 euród, van jobb is. 3 pont.

ASUS Cerberus: Bóvli, moslék, ratyi. 0 pont.

ASUS Gladius: Marha jó egér, csak egy gondom van vele: az oldalán levő recés minta rettenetesen vonzza a mocskot, hetente kell takarítani. 4 pont.

SteelSeries Rival 100: A legjobb belépő szintű egér, de ugyanaz él rá is, mint amit a Sica-ra írtam. 3 pont.

SteelSeries Rival 300: Ha nagy kezed van, ne is keress tovább. Állítólag a régieknek kopott az oldalán levő gumiborítás (nekem két év alatt sem sikerült lekoptatni), az újaknál már ezt javították. 5 pont.

ROCCAT Lua: na, ezt nem próbáltam.


Általam ajánlott 5 pontos egerek:

ASUS Strike Claw

Mionix Naos 7000

Roccat Kova 2016


Szakértői fórum:

[link]

Ajánlott egerek listája:

[link]

2016. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a precíz segítséget :) örülök hogy vannak még ilyen emberek :) Ha esetleg megengeded nekem felvennélek facebook-on,mert lenne pár kérdésem, ha rá érsz esetleg valamikor! A válaszod pedig nagyon köszönöm még 1x :)
2016. nov. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!