Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha vírusos a...

Mit tegyek, ha vírusos a tabletem, de akármit csinálok, visszajön a vírus tövid időn belül?

Figyelt kérdés

Van egy vagy több vírus a tabletemen.

Az egyik biztos: Netalpha

Csak tiltani lehet, törölni nem. (Az avg szerint beépített alkalmazás, amit nem lehet törölni, és sztem igaz is, mert ha resetelem az egész tabletet, akkor is benne van.)

Ha ezt tiltom, idő kérdése és minden visszakapcsol, még települ is rá vírus, smiket sokszor töröltem. Ráadásul ezek mellé még más alkalmazások is települnek (valami cleaner, meg viber, stb, azokat is törölni szoktam.)

Néha van, hogy amint van internet kapcsolat, rohadtul belassul a tablet és ezek az alkalmazások és vírusok rákerültek.

Mit lehet ez ellen tenni?

A reset nem segített.



2016. nov. 27. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
néhány vírusirtó a gyári progikat is vírusnak érzékeli, ezekkel ne csinálj semmit
2016. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a netalpha is gyári, és ha azt beírom a google-ba,hogy netalpha, akkor csak vírus, vírus, és vírus... Szóval a netalpha gyárilag benne van és vírus.
2016. nov. 28. 14:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért volt ilyen olcsó ez a tablet. Gyárilag telinyomatták vírussal és jó olcsón eladják "mlyen jó tablet és olcsón" állítással.
2016. nov. 28. 14:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan alkalmazás nincs, amivel be tudom állítani, hogy melyik alkalmazás használhat internetet? Legalább akkor nem töltődnének le az alkalmazások és új vírusok.
2016. nov. 29. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!