Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen összedőlt a Macem,...

Teljesen összedőlt a Macem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát srácok az a helyzet, hogy nagyon megszoptam, beírtam a terminálba a sudo rm -rf / parancssort es mostmár a rendes bejelentkezési képernyőmig sem jutok el, hanem egyből kéri a jelszavam, majd újraindul. Korábban a bejelentkezési képernyőig még eljutottam, de miután helyreállító módban futattam a rendszert már az sem jön be. Persze a helyreállítás csak a jelszavamat segített volna visszaállítani, ami meg szükségtelen. Mit lehet ilyenkor tenni? Lehet egyáltalán tenni bármit is? Dobjam ki a gépet, vagy vigyem szervízbe?

2016. nov. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
vigyed
2016. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de azért néhány részlet még jól esett volna xd
2016. nov. 28. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

FACEPALM

Ha sík vagy a terminalhoz, akkor mi a tökömnek használod???

Vidd szervizbe, hogyha ennyire nem értesz hozzá.

De ott ne mondd el ezt a sztorit, mert körberöhögnek :D :D :D :D

2016. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja köszönöm a kedves szavakat, mintha nem jöttem volna rá magamtól h ez mégis mekkora hülyeség volt... bármilyen szervizben tudnak macet kezelni vagy csak dedikált apple szervizek jók?
2016. nov. 28. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Bármelyik jó ahol értenek hozzá.
2016. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!