Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem megy fel semmi OP. Rendsze...

Nem megy fel semmi OP. Rendszer a laptopomra?

Figyelt kérdés

Nos, van egy laptopom amiről kb 5-6 hónapja megpróbáltam OP -rendszert váltani, Win 10 volt rajta és vissza akartam állni 7 re

És akkor ugye minden jó volt míg egyszer csak fogta magát és leállt a francba (miután rámentem hogy tovább csinálja a visszaállítást) És mikor elindítottam már nem volt rajta OP. rendszer. Mikor láttam hogy nincs op rendszer gondoltam sebaj felrakok egy Win 7 -et. Nos, sikerült fel is raktam driverekkel is megvoltam stb...

Elindítottam egy játékot amit nem sokkal utána rá is raktam, és amint megnyitottam kicrashel az egész gép...

Ezt megismételte kb 3x utána megint eltűnt a windows a gépemről... Gondoltam megint hogy biztos csak én basztam el vmit, és még egyszer megpróbáltam felrakni a win 7 -et (ezúttal másik iso fájllal) Ekkor nem jártam sikerrel, a gép már a boot menüt is lassan hozta be (kb 5 perces várakozással) meg mindent... A telepítő is nagy nehezen indult el, elkezdtem a telepítést (30 perccel később) és kapok egy ilyen hiba üzenetet:

"A windows nem tudott partíciót létrehozni", és hát azóta akármit is csinálok nem jó...

(5-6 hónapja már egyszer fel is adtam, most gondoltam megpróbálom újra)


(ez a gép nem egy új darab volt, nem volt több 4 éves gépnél, eddig tökéletesen működött rajta a Win 10 is meg régebben a 7 is


Mi lehet a gond, mit kéne csinálnom, hogy visszaállítsam gyári beállításokra, vagy hogy megoldódjon ez a probléma...


Elnézést a regényért rövidebben nem igazán tudtam megfogalmazni.



2016. nov. 30. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
haldoklik a hdd
2016. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, ez nekem is egy tippem volt, köszönöm a gyors választ!
2016. nov. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!