Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy mappákat...

Hogyan kell egy mappákat egybe nyitni, vagy eltüntetni (kibontani) anélkül hogy a benne lévő adatok elvesznének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég furán hangzik ez a kérdés, de nem nagyon tudtam jobban megfogalmazni. Szeretnék egybe nyitni két mappát anélkül, hogy át kéne másolnom az adatokat az egyikből a másikba. (Pl van A mappában és B mappában is egy-egy képem, és az szeretném hogy ez a két kép ugyan abban a mappában legyen, a nélkül hogy ctrl c ctrl v kéne használnom). Hogyan tudnám ezt meg csinálni? Vagy nincs is rá mód?

2016. dec. 9. 22:07
 1/4 Camorri ***** válasza:

Hát nem tudom mit szívtál, de én is kérek.


Amúgy ha egy könyvtárban vannak, akkor próbáld ki, hogy ha átnevezed az egyik mappát, ugyan arra mint a másik, akkor hátha feldobja az összefésülést...

2016. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm (miután több mint fél órát vesztegettem erre az életemből, pedig a megoldás olyan egyszerű hogy még egy kacsa is meg tudná csinálni, kb eltudnám földelni magamat a hátsókertbe)
2016. dec. 9. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá mód, se Win, se Unix-alapú rendszereken. A folder, mint logikai egység elég merev és mélyen beépült része az IT-nak, ilyen szintű rugalmasságot nem tudsz elérni.
2016. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átmásolás helyett kivágást használhatsz, így csak áthelyezed. Hogy ez miért jó? Mert ha egy partíción vannak, akkor az áthelyezés nem jár fizikai írással, csak átcímkézi a fájlt, és a fájl méretétől függetlenül 1 pillanat alatt átkerül.
2016. dec. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!