Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy illusztrátornak mennyire...

Egy illusztrátornak mennyire kell tudnia rajzolni?

Figyelt kérdés
Egy olyan illusztrátornak akinek újra kell rajzolnia valamit. Olyasmit hallottam, hogy neki csak az adott programot kell jól ismernie. Ez igaz?

2016. dec. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi köze a programozáshoz?
2016. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pen-dragon: ki mondta h köze van a programozáshoz? a számítástechnika kategória nem csak a programozásból áll.
2016. dec. 13. 13:10
 3/5 anonim válasza:

Hat nem tudom pontosan mire gondolsz de nalam az illusztrator az rajzolni tud ( kezzel es bravurosan) de nem osszekeverendo az adobe illustrator program hasznalataval.

Nekem hasznomra valt hogy tudok rajzolni meg ha gepen is dolgoztam, sokszor kellett olyan dolog amit nem talaltam esetleg neten - en magam rajzoltam meg es vektorizaltam be...

2016. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz, az a repró. Ha az Adobe Illustratorral hozod a magyar illusztrátor munkáját összefüggésbe, az kicsit tévút, de csak kicsit. Az Illustrator a CorelDraw-hoz hasonló vektorgrafikus képfeldolgozó szoftver; rendkívül elterjedt mindkettő a kiadványszerkesztésben és a nyomdai előkészítésben. Most, hogy így mondod, amikor én jártam suliba, akkor a tanműhelyeket repro1, repro2, ...repro3 stb-nek hívták, gyanítom pont ezért.

A munka szempontjából meg valószínű az a lényeg, hogy minden munkát megoldj az adott eszközökkel, mindegy, hogy ezt egyetlen program segítségével oldod meg, vagy többel, vagy akár a saját kezeddel, a lényeg, hogy az elvárt feladat teljesüljön. De az álláshirdetések nagy százalékban tartalmazzák, hogy milyen szoftverek ismerete feltétel/kötelező/előny.

2016. dec. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 2,5 kilométert.
2017. jan. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!