Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 fekete képernyő...

Windows 10 fekete képernyő vagy windows 7 probléma?

Figyelt kérdés
Adott a Del laptop . Feltettem rá a WIN10-et . Az elején minden jól működik majd kb 10 perc használat után sima fekete képernyőt kapok. A telepítőnek semmi baja. Ha újra indítom akkor már alapból fekete képernyőt kapok. Az előtt win7 volt rajta jól működött. Feltettem volna még 1* de akkor meg mindig valami illesztő program hiányzást írt a telepítés előtt. 3 win 7-et próbáltam ki. Ncore-on néztem a legtöbbet seedeltet. Köszönöm előre is
2016. dec. 17. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy ncore-ról szedsz tört programot és a fene se tudja, mit mókoltak el benne a torrent készítői.
2016. dec. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen dell? Támogatja a Win10-et?
2016. dec. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kedvencem amikor valaki szidja a tört szarokat. 3 gépet telepítettem egyszerre 2re felment minden gond nélkül csak ezen baszakodik. DELL Inspiron N5110
2016. dec. 18. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nrm szidta senki, értelmezd, amit írtam:nem tudni, mit mókoltak benne. Kehet, hogy valamit átírtak, ami miatt pont azzal az adott konfiggal nem kompatibilis.
2016. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
K.va auto correct
2016. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!