Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Önerőből tanulni, fejleszteni...

Önerőből tanulni, fejleszteni magunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is aki csak a frankót akarja megmondani, avagy nincs jobb dolga, mint, hogy beszólogasson, az kérem ne válaszoljon! Köszönöm!


Szóval eddig is érdekeltek a programozási nyelvek(php,html,css,javascript,c++,c,ruby etc...) szoktam is velük dolgozgatni(nem infós suliba mentem, ahogy szerettem volna, de utólag már nem is bánom), szóval a napokban elkezdtem tanulni szabadidőmben, és úgy gondoltam, hogy akkor már érdemesebb lenne jobban belevetnem magam a dologba.

Fejben el is képzeltem egy tanmenetet, hogy kellene..

Gondolom a történelmi részével, azaz az elméleti részével kellene kezdenem minden nyelv elkezdésénél.(Igazából úgy vettem le, hogy ezt nem annyira nézik, de azért talán illik tudni, meg jól jöhet új ötleteknél stb.., de ez mindegy is.)

Aztán számrendszerek, op rendszer és ilyen alapdefiníciók.

Utána viszont már nem tudom milyen sorrendben kellene haladnom.

Ez a cél hosszútávú lenne, szóval 2-4 év, persze idén a legtöbből meg szeretnék tanulni alapszinten programozni, hogy ismerjem, a webes részekből pedig magasabb szintet elérni, meg a c++ ami vonz.


Nagyon hálás lennék ha a szakmában egy kiemelkedő egyéniség tudna segíteni elindulni!


Privát üzenetet preferálom elsősorban!


Köszi, hogy elolvastad!

További kellemes estét!



2016. dec. 29. 00:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!