Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo laptop hang probléma?

Lenovo laptop hang probléma?

Figyelt kérdés
Adott egy új lenovo g50 típusú laptop egyszer egy frissítést követöen amit hozzáteszek magától csinálja, az MP3 lejátszás nem müködik, azt írja nincs hangeszköz a gépen. Mivel garanciás visszavinném de akkor 1 hónapig nem látom valami megoldás?

2016. dec. 30. 10:01
1 2
 1/12 gábor69 ***** válasza:

Milyen OP rendszert használsz ?


(kapcsolódó kérdés : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

2016. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mióta a Windows 10 re frissitett rá pár hónapra lett ez vele és már nem lehetett visszarakni a 8 át igaz oprendszerrel vettem gyárilag így azt is megcsinálnák, de felküldik Pestre és várhatom mikor ér vissza
2016. dec. 30. 10:24
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha ráteszem a 7 et elszáll a gari
2016. dec. 30. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem száll el a garancia. A laptopra szól a garancia, nem a szoftverre.
2016. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gábor69 ***** válasza:
Én is a Win 7-et javaslom .
2016. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami audiodrivert töltsek le neki vagy mit javasoltok?
2016. dec. 30. 10:58
 7/12 gábor69 ***** válasza:
Google-ből kikerestem . De arra számíts , hogy win 7 telepítés után nagyon sok Update frissítést le kell töltened a Microsoft oldalárol és lehet , csak ezután fog "megszólalni " a laptopod . Jó munkát .
2016. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gábor69 ***** válasza:
2016. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valószínű visszaviszem hátha nem egy hónap alatt csinálják meg mert nekem azt mondták ha Windows 7 et teszek rá garancia megszünésével jár, oprendszerrel együtt vettem rajta volt 8 as Windows mondom rakják vissza a 8at az jó volt mert ez ugye egy hivatalos frissítés volt a 10 es
2016. dec. 30. 11:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszak manapság a Lenovo laptopok. Vettünk májusban egy Lenovo Ideapad 100-at, arról néhány nap után kiderült, hogy rossz az akkuja. Ettől még működött, de aztán eltelt néhány hónap és frissités közben leállt. Folyamatosan újrindult, mit írt ki? HDD EXIT! Kösz, Lenovo.

Mivel nem volt meg a doboza, személyesen kellett elvinni a garanciális szervízbe, Budaörsre. (Később kiderült, hogy személyvonattal 1 megálló Kelenföldről). Három hét után kaptuk vissza, de persze a pénzért telepített operációs rendszer nélkül. Ennyit érnek ezek a laptopok.

2016. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!