Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi a fizetése egy informat...

Mennyi a fizetése egy informatikusnak Magyarországon? További infó lent.

Figyelt kérdés
Az illető lehet egy rendszergazda de akár egy szoftverfejlesztő is. Sok helyen hallottam hogy 400.000 Ft körül keresnek a szoftverfejlesztők és nem tudom eldönteni hogy ez mennyire igaz.

2017. jan. 2. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tág határok között mozognak a fizetések, akár 5-10szeres szorzó is lehet.
2017. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:

Vidék és Budapest teljesen más ebben a kérdésben is.

A fejlesztői és üzemeltetői pálya is jelentősen változtatja a dolgokat.

Sok múlik azon, hogy újonc, kezdő, vagy épp tapasztalt vagy-e.

Az sem mindegy , hogy multinál, angolul beszélve, vagy épp egy kisebb magyar cégnél vagy-e.


De Budapesten, frissen diplomázva, angolul beszélve 400 bruttó könnyen meglepett.

2017. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis túlzással, amennyit akar. Nekem egy év alatt a kétszeresére nőtt a bérem, pedig kezdéskor is egész jó volt. Először bementem a főnökhöz, és bebizonyítottam neki, hogy az új projectben mindent én csinálok, a többiek csak tökölődnek. Meg is kaptam az emelést. Aztán mikor társultunk egy másik céggel, levezettem neki, miért lennék én az ideális lead designer. Megint megkaptam. Mindezt 24 évesen.

Ha valaki ebben a szakmában fix fizetésért akar dolgozni, akkor hiába tanult évekig. Ha jó szakember vagy, te szabod meg a fizetésed- ha nem adják meg, továbbállsz egy másikhoz. Nekem jelenleg is négy másik cégtől vannak állásajánlataim, pedig sehol sem hirdetem magam.

2017. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!