Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma vettem egy 24"monitort....

Atil1973 kérdése:

Ma vettem egy 24"monitort. Összeraktam és előre dől a monitor a függőlegeshez képest 2-3 cm-t. Ez normális? Nem állítható a dőlésszöge, és jól raktam össze a talpával, többször is leellenőriztem.

Figyelt kérdés

#monitor #dőlő
2017. jan. 24. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor lejt az asztal.
2017. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb. 5 éve nem gyártanak olyan monitort, aminek nem lehet állítani a dőlésszögét.
2017. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.Az asztal nem lejt.

2.Vadonatúj tehát gyártanak dőlés állítás nélküli monitort még ma is.

3. Típusa. Samsung S24D330HS.

A cég saját honlapján sincs utalás semmire. A képek ott is általánosak.

4. Ha bárhol rákeresek monitor képre mindenhol függőleges vagy enyhén hátra dőlnek.

2017. jan. 24. 23:34
 4/14 Hominida ***** válasza:

[link]


Ezen egyáltalán nem enyhén dől hátra. Nézd meg a lábat jó alaposan, lesz ott valami döntési lehetőség, csak persze nem megy könnyen.

2017. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Két lehetőségre tudok tippelni.


A Samsung monitorok bizonyos típusainál a monitort rá lehet tenni a lábra fordítva is, legelőször arról győződj meg, nem ez történt-e (mielőtt a második tipp szerint izomból döntögetni kezdenéd, és eltörne). :)


A prad.de monitorokkal foglalkozó nagy tekintélyű oldal adatbázisa szerint a monitorod dőlésszöge állítható. Valószínű tehát, hogy még nagyon új, és be kell járatni. Bátorság! :) Vagy, vidd el egy számítástechnikai üzletbe/szervizbe, találják ki ők, ha eltörik, ők a felelősek.


Sok sikert!

2017. jan. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2017-ben durva lenne egy nem állítható monitor, mert 2006-ban, már állítható volt a 19". Tuti, h állítható 24 monitort vettél, dőlésszög a minimum, de szerintem más is lehet rajta.
2017. jan. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen ilyen monitort használok. Bizony dönthető. Gyárilag előre van billenve és bizony eléggé szorul is. De ha bemozgatod utána jó.
2017. jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon merev és rideg a karja még nem volt bátorságágom nekiesni de a finom mozgatásra nem reagálált. A S.ügy.szol.- nál is azt mondták hogy minimális állítási lehetőségég van, de nekem feszegetésnek tűnik.
2017. jan. 25. 08:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokáig azt hittem, hogy nem lehet állítani a Samsung monitoromat, de azóta kiderült, hogy ha erősen húzom, lehet állítani a dőlését.
2017. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, végre sikerült!!!! De nem volt egyszerű mire rájöttem és sehol egy leírás. Nincs rajta látszó állítókar, vagy gömbcsukló és nem is a talpból kiálló kar állítható, hanem a monitorban lehet egy furcsa betét persely, ami a minimálisan állítható,(tehát el van rejtve) úgy hogy a monitort megfogva kell mozgatni, ami azért volt furcsa, mert a 10 éves monitorunknak látható helyen van az állító karja.Ráadásul a neten sok hasonló "sorstársról" olvastam aki könyvet meg alátéteket rakott alá,meg ferde polcot csinált, mert gyárilag előredőlve van csomagolva,és a mai napig abban a hitben vannak, hogy ilyen fixen. Köszi még egyszer mindenkinek.
2017. jan. 25. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!