Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségnek számít...

Mentális betegségnek számít ha azt akarom hogy egy nő kihasználjon anyagilag, fizikailag? Már többször volt ilyen, és tudom hogy nem normális dolog, de még is keresem a lehetőséget.24/F

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mazochizmusnak számít.

A pszichológia ezt az úgynevezett parafíliák közé sorolja.

Ennek a hajlamnak a kialakulása (részben) ismeretlen, de van amikor valami kiváltja.

2016. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, "mazochizmusnak hívják", azt akartam volna írni.

Mostanában úgy látom terjedőben van az ilyen hajlam felvállalása.

2016. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vállalom fel, ismerőseim nem tudják rólam.

Olyan viszont már többször volt hogy fizettem lányoknak a semmiért, és még megis aláztak.

2016. dec. 24. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy "netes fórumokon" vállalják fel, persze nem élőben, mert úgy durva lenne.

Egyébként ha keresel egy, a mindennapi divatot követő plázacica-stílusú lányt, akkor teljesülhet a vágyad, bár ezeknek (szerintem) elmondhatatlanul sok pénzre van szükségük, mert örökösen az új cuccok kellenek.

Napi divatot követik, (gondolom) rettegnek az elhízástól, ezért mindent ki kell próbálni, fókuszban a külső, etc...

Szóval jól kell keresni meglehetősen...

2016. dec. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!