Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség, első trimeszte...

Első terhesség, első trimeszter. Enyhe, gyorsan mula hasi görcsök napjában többször. Normális?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a hetedik hétben vagyok, két pozitív tesztem van, hétvégére kaptam időpontot az első nőgyógyászati vizsgálatra. Már mielőtt meg kellett volna jönnie, tehát három hete elkezdtem érezni ezeket a kb fél perces fájdalmakat has és csípő tájékon (először azt hittem, meg fog jönni, és azért görcsölök, de annál sokkal gyengén, és nem folyamatos, csak alkalomszerű), de nagyon gyengék. Napi kb öt-tíz alkalommal jönnek elő, van okom aggódni?

(Nem túl erősek, ezért most jutottam csak el odáig, hogy elgondolkodjam ezen)

Természetesen az orvost is megkérdezem majd. Köszönöm. 24 n


2017. jan. 23. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen normális,változik a méhed,növekszik. Amíg nem vérzel,nem nagyon erősek a görcsök addig nincs gond. Szedj Magne B6-ot az segít enyhíteni a görcsöket. Boldog babavárást! 29hkm
2017. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :) Nekem volt, hogy non stop fél napot fájdogált... 8. héttől kezdett elmúlni azóta csak pár naponta érzem... szóval 2-3 nap semmi aztán napjában többször. Ahogy nő a picuri nő a méh is és ezt érezzük :) Magnézium minden nap és ha kellemetlenebb valamikor akkor vegyél be kicsit többet :) Esetleg fekvés, ha épp megteheted :)


Minden rendben lesz, jó pocakosodást :)


12hkm

2017. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!