Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek milyen hamar mennek...

Nektek milyen hamar mennek tönkre a fejhallgatók?

Figyelt kérdés
Ez elött 2 fejhallgatóm volt az egyik gaming egy nubwoo no-3000-es fejhallgató kb másfél évig bírta az elöző addig se, de most akarnák venni egy hyper x cloud 2-öt, de egy ismerösöm aztmondja, hogy azért mennek tönkre mert nem vigyázok rájuk és ez is hamar tönkre menne. De azok 3-4000ft-osak voltam a cloud meg 30 000 ft-os minöségibb is. Nektek az olcsók milyen hamar mentek tönkre? Illetve ti erre mit mondtok?

2017. jan. 29. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nekem "csak egy Sony" fejhallgatóm van,nem gamer meg stb.... de az már 7 éve megvan és semmi baja! 10 ezer forint volt szóval nem egy olcsó, de nem is top kategóriás...
2017. jan. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha leejted, odavágod valamihez, akkor biztos tönkremegy, de azért nem hímes tojások ezek, hogy ne bírják pár évig az általános használatot.
2017. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek megérné a cloud 2?
2017. jan. 29. 01:59
 4/8 anonim ***** válasza:

A 30 milliós kocsi nem törik össze ha nekimész valaminek? Hogy a pcsába ne törne, nem tank, nem az a funkciója hogy ilyeneket kibírjon.

Szebben szól, valószínűleg kényelmesebb, könnyebb, talán van benne ilyen-olyan extra funkció, ezeket fizeted meg.

2017. jan. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk van benne igaszság. :D De azért minöségibbnek is mondják. Tök bírom, hogy az ez elötti gamer fülesemm minig lötyögöt. ;(
2017. jan. 29. 11:16
 6/8 anonim válasza:

Nekem egy pár éves. Megvettem, aztán egy idő után átálltam a hangszórókra, de most megint használom. Ahogy össze.vissza el lett rakosgatva, meglazult a műanyag, ami tartotta a párna részét, és kiesett. Egyszer lett a fejesem, aztán meg letört az a bigyusz, most már meg érthetően semmi nem tarja, így amikor felteszem a fejemre, mindig oda kell fognom rá.


A másfél év még azért tűrhető szerintem.

2017. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6-os vagyok.


Elfelejtettem írni, hogy egy teljesen egyszerű "hétköznapi" Geniusról van szó :)

2017. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A cloud 2-nek több része i fémből van ezért stabilabb is szerintem. :)
2017. jan. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!