Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kurzor teljesen megvadult,...

A kurzor teljesen megvadult, kezelhetetlenül ugrál, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Laptopom touchpadjét használom,ma váratlanul ezzel szembesültem, pattog a kurzor,nem tudom az ugrálástól irányítani,ha nem érek hozzá se marad egy helyben,rezeg. Minden szennyeződést eltávolítottam a touchpadről,és a gépet újraindítottam de még mindig. A szokásos duplaklikket,illetve duplaérintést egyáltalán ne érzékeli,csak ha nagy nehezen,kb odanavigálom és véletlen jó helyre megy,a touch billentyűjével tudok elérni bármit.

2017. febr. 2. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

hardver hiba lehet feszültségingadozás miatt, akkor kuka.


Esetleg egy driver frissítés, de szerintem nem fogja megoldani, nekem is volt ilyen gondom.


Menj be a touch pad bővített beállításaiba és szedd ki a pipát pár helyről, nekem az ideiglenesen megoldotta, nem tudom már melyik beállításból kellett kivenni a pipát.

2017. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egerentyűt.
2017. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!