Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyetemre milyen notebookot...

Egyetemre milyen notebookot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék notebookot venni, mert idén érettségizem és ha minden jól megy mérnöki szakra megyek, a kérdésem az hogy milyen notebookot ajánlanátok? Maximum árban 200 eFt, tervező programok fussanak rajta, illetve néha játék is lenne :) (Használt is lehet, nem csak új) Én a DELL gépeket néztem, esetleg Toshiba. Használtan volt Dell Precision M6600 kereken 200 ezerért. Miket tudnátok ajánlani a legjobb ár/érték arányban? :)

2017. febr. 4. 11:58
 1/2 Donald J. Trump ***** válasza:

-Kicsi, 11-13" méret a hordozhatóság miatt

-D-Sub kimenet nem árt, mert előfordulhat, hogy projektfeladatnál rá kell kötni projektorra

-dedikált GPU-t és komolyabb játékot felejtsd el

-ha belefér, akkor matt kijelző

2017. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mérnök szakos hallgató vagyok. Egy éve én is elgondolkodtam ezen.


Lenovo Z50-75-öt választottam. Minden itt van:


[link]


AMD FX 7500

8GB RAM

1TB Merevlemez

2GB dedikált videókártya.


Linken mindent megtalálsz róla.


Gyorsan körülnéztem az oldalon ahonnét rendeltem. Most ha 200 ezer lenne a limitem, akkor valami ilyesmit választanék:


[link]


[link]

2017. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!