Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elte Programtervező informatik...

Elte Programtervező informatikus vs Óbudai Egyetem mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az lenne a kérdésem, hogy a fenti két szak közül melyikre érdemes jelentkezni, hogyha programozással szeretnék foglalkozni?


Esetleg akinek személyes tapasztalata van, kérem írja le véleményét.


Egyébként megkérdeztem néhány ismerősömet, akik nemrég kezdték az ELTE prog. informatikus szakot, és azt mondták, hogy túl sokan buknak meg, főleg a matekos tantárgyakból.

Ez persze csak néhány vélemény, ezért gondoltam, hogy másokat is megkérdezek, mielőtt döntenék.


Köszönöm a segítségeteket.



2017. febr. 9. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csak azt hallottam az ELTE-ről, hogy kb az 5% végzi el időben a proginfót. Nagyon nehéz teljesíteni, pont mint a BME-t.


Óbudai Egyetemen tavaly voltam nyíltnapon, szerintem teljesen jó. A docens tartott egy kis ismertető előadást a programozásról, és más oktatókkal is megismerkedtem, akik szintén meglehetősen szimpatikusnak tűntek.


Én az Óbudaira mennék a kettő közül, docens azt mondta, hogy még diplomaosztó előtt a végzettek 100%-ának már van munkahelye (vagy gyakornoki pozíciója), nem tudom ez mennyire igaz. De mindent egybevetve szerintem színvonalas intézmény (persze ez csak saját vélemény).

2017. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!