Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra telepítettem a 6 eves...

Újra telepítettem a 6 eves laptopom, es lassabb mint volt?

Figyelt kérdés
Ennek mi lehet az oka, mi a teendő?

2017. febr. 23. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kis háttér információ kéne. Milyen laptop, milyen oprendszer? Előzőhöz képest mennyivel lassabb? Akksiról vagy hálózatról megy-e a gép?
2017. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
más software-eket raktál más beállításokkal, mint előtte volt.
2017. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen op rendszer, meg lehet valami zabálja a memóriát és azt megnézni.
2017. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen rendszer van most rajta és milyen volt korábban?

Mennyi ram van a gépben? Milyen proci van benne?

2017. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Windows 7 volt rajta alapból, es a recovery particioról raktam újra. Amióta újra tettem (egy hete), nagyon sokat frissít, most is bekapcsoltam hogy megnezzem a pontos adatokat, es konfigural. (Szoval azokat pontosan nemtudom most, majd megnezem) 2gb ram volt benne, arra emlékszem. (Nézzétek el, nő vagyok, es annyira nem értek hozzá :D)
2017. febr. 23. 13:20
 6/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Azért frissít, mert egy 6 éves rendszer van rajta, amihez azóta kijött 1000+1 frissítés, amit időbe telik letölteni és telepíteni.
2017. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
asus x54c-ról van szó
2017. febr. 23. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a frissítéseket, annyira nem szükségesek mint azt gondolják. Egyik gépemen nekem is egy alaprendszer van és mikor újratelepítem az az első, hogy kikapcsolom ne menjen vele az idő és megy gond nélkül.
2017. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 coopper ***** válasza:

Szia.


A Windows Update okozza a gondot az újratelepített rendszerben, nézd meg ezt : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

Üdv.

2017. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Alapvetően szerintem azért megéri hagyni, hagy frissítsen. :)
2017. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!