Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftver vagy egyéb hiba?...

Szoftver vagy egyéb hiba? Illetve laptopon van cmos elem?

Figyelt kérdés

hozzámkerült 1 laptop amin mindig elállítódik az idő ,minden bekapcsolásnál.

én cmos elemre gondoltam,de lehet ez akár szoftveres is,illetve laptopnál mennyire nagy was ist das egy cmos csere,ha eddig csak gépet csináltam?


2017. márc. 10. 16:54
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen, elvileg a laptopokon is van CMOS elem, és nagy valószinűség szerint az a hibás.


Elemcsere : a laptop pontos tipusa alapján keress rá a "service manuál"-ra (ha találsz hozzá akkor) abban le van irva, hogy ahhoz hogy ki tudd cserélni az elemet, miket és milyen sorrendben kell a laptopból kiszerelni. (Néhány laptopnál a fél laptopot le kell bontani ahhoz, hogy az elemet ki tudd cserélni)


Sok sikert.

üdv.

2017. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen láttam már egy sima szenzor cseréhez fél laptop lebontani kb 1 asztalnyi alkatrész lett,hát tud ez ilyen lenni
2017. márc. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!