Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excelben ki kéne gyűjteni...

Excelben ki kéne gyűjteni több adatot, amik megfelelnek egy kritériumnak. Ezek az adatok egy sorban vannak egymás alatt, külön cellákban. Hogyan tudom kigyűjteni az összeset egymás alá, külön cellába?

Figyelt kérdés
Indexel sikerült egy adatot kigyűjtenem, de a többit nem tudom hogy kéne, mert mindig csak az első adatot hozza ki, ami megfelelt annak a kritériumnak. Remélem érthetően fogalmaztam.:)

2017. márc. 14. 21:56
 1/3 Derwer ***** válasza:
Nem egészen értem, de esetleg fkeres vagy vkeres?
2017. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam fkeressel és vkeressel is, de ott az első oszlophoz képest nézi az adatokat, az azokhoz tartozó adatokat gyűjti ki. Nekem pedig az első oszlopból kéne kigyűjtenem.
2017. márc. 15. 07:53
 3/3 Derwer ***** válasza:

Nem értem a konkrét szitut, kellene a példa fájl...

Amúgy klónozd az első oszlopot az utolsoba és akkor vissza tud térni azzal az adattal.

2017. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!