Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv gyerekek, lenne egy kis...

Üdv gyerekek, lenne egy kis problémám, próbáltam segítséget kérni de fele mellé beszél, adott egy laptop! Paraméterei : Procci : Dual core CPU T4300 2x 2,1 GHZ, RAM: 4 GB, Videokari : INTEL GMA x4500 2 GB,320 HDD, Bárki válaszát meghallgatom!?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy ha gammelek vagy anélkül is közben befagy és éles hangod ad ki , felmelegedéstől nem lehet mivel dupla cooler van alatta ami folyamatosan hűti , ha megérintem az alját enyhén langyos, windowsal gond nem lehet mivel most telepítettem frissen , Ezt nem sűrűn csinálja PL ha elindítom a CS:GO-t kb 15-20 akár 30 perc után produkál ilyesmit , a laptop ki volt takarítva , újra lett pasztázva a procci ill. le lett tesztelve , Windows 7 64 BiT operációs rendszer van rajta (jog tiszta) Driverek frissítve , ergo mikor windows 10 volt rajta, többször produkálta , akkor még filmezés közben is ...nekem nincs elképzelésem mi lehet a gond, ha valaki tudna , esetleg bármi ötlete van , ennek probléma megoldásához esetleg mással is fordult ilyesmi elő , amit sikeresen megoldott kérem írja le tapasztalatait , előre is köszönöm . Üdv

#sípoló hang #laptop lefagyása
2017. márc. 15. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A hőmérsékleteket kéne monitorozni, azzal nem oldod meg a problémát, hogy "arról nem lehet szó". A külső hűtés korlátozottan segít csak. Képzelj el egy kemencét, amit ventilátorral fújsz. Belül akkor is meleg marad.


Az "éles hangot" próbáld kicsit jobban körülírni, vagy akár hangfelvételt is készíteni róla. Ezt így nagyon nehéz elképzelni.

2017. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igaz , viszont a külső hűtés segít valamennyit , viszont ki volt takarítva és újrapasztázva azért írtam kimelegedés nem okozhatja.
2017. márc. 15. 15:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Az éles hang , amint megakad követi egy folyamatos éles hang amíg újra nem indítom , mostanság nem csinálja win újra telepítés után , most újraindul egyszerűen , a proci hőmérséglete jelenleg is 35C fok ... game közben felmegy 50-55C fokra na akkor már produkálja az újraindítást , d áhát 50 C még nem kellene .... Vagy igen ?
2017. márc. 15. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne, de nem a proci az egyetlen dolog a gépben, ami melegedni tud. Az "éles hang" továbbra is túl tág fogalom.
2017. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!