Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok játékra?

Figyelt kérdés

Először is, nekem szükségem van, hogy hordozható legyen, mivel kollégista vagyok. Na szóval, a keretem 190ezer-210ezer körül lenne rá, akár használtan is. Ti melyiket ajánlanátok?

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 17. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Használtan hardverapró, gyári új felejtős.
2017. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből Asus K501-et vennék, i3 + 950M kiépítésben. Az egyetlen gép ebben az árkategóriában, ami nem igénytelen műanyag házban van és normális a hűtése.
2017. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mi a véleményetek egy használt Msi GX 70 3CC Destroyer 200ezerért?
2017. márc. 19. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Használtan játékos gépet venni olyan, mint az oroszrulett. Ha valami tönkremegy rajta, jó eséllyel kuka az egész, mert drágább lesz megcsináltatni, mint amennyit a gép ér. Ráadásul ezeket a gépeket 2-3 év működésre tervezik, aminek jó részét már letöltik az első tulajnál.
2017. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy az első válaszod után komolyan vegyelek-e.
2017. márc. 19. 11:04
 6/7 anonim válasza:

Semmilyen laptop nem jó hosszútávon arra, hogy előtte görnyedj, nem ergonómikus, egyszerűen nem arra lett kitalálva, hogy azon wow-ozz fél napig egyfolytában. De ha mindenképp veszel, akkor a képernyője legyen jó nagy, vagy kösd tévére.

Szerintem a számítástechnikában nem kell félni a használt dolgoktól, de vedd figyelembe, hogy bővíteni nehezen tudod majd.

2017. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is egy Lenovo Y50 70-re esett a választás I7-4720HQ procival és GTX 960M kártyával.
2017. márc. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!