Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelent meg egy RDP fájl?

Miért jelent meg egy RDP fájl?

Figyelt kérdés

Sose használtunk távoli asztali kapcsolatot.


A dokumentumok mappában jelent meg, 0 bájt méretű, az ikon kicsit áttetsző mintha rejtett lenne láthatóban (nem néztem hogy az e vagy hogy lehet e most őket látni), létrehozva-módosítva-hozzáférés dátumok ugyan azok.


Tesóm gépe, ő azt mondja az adott időpontban és körül csak YouTube-ot, Indavideo-t és Wikipedia-t nézett és hogy nem tapasztalt semmi különöset.



2017. márc. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy véletlenül valaki elindította. Gondolom a Default.rdp-t vetted észre, ez akkor jön létre, amikor először elindítod a Távoli asztali kapcsolatot (akkor is, ha nem csatlakoztatok sehova). Én nem aggódnék miatta.
2017. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AntZ ***** válasza:
Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Rendszer > speciális rendszerbeállítások > távoli használat fül < itt lehet kikapcsolni.
2017. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyomtam a zöldet!
2017. márc. 23. 13:40
 4/5 AntZ ***** válasza:
Szívesen!
2017. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak idegesít, már telepítésnél minden ilyen távoli elérés és megosztás dolgokat kikapcsoltam neki, és igen rejtett az ikon, plusz mikor megnéztem akkor se volt visszakapcsolva az elérés és nem gondolom hogy véletlenül be tudná kapcsolni, az több kattintás.


Ha törlöm az ikont mi van?


Manapság állandóan biztonsági résekről meg ilyesmikről olvasni és egy ilyen fura jelenségnél már nem tudok nem paranoiás lenni. :)

2017. márc. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!