Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom paypalra kapcsolni...

Zsolti Aladár kérdése:

Nem tudom paypalra kapcsolni a bankkártyámat, miért?

Figyelt kérdés
Regisztráltam paypalra, hozzászeretném adni a kártyámat, de nem engedni. Már többször is újra és újra beírtam a kártyaszámom, de nem engedi. mellesleg Junior kártyám van

2017. ápr. 6. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom kiír valamit, hogy miért nem engedi.
2017. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit előttem szóló belinkelt ahhoz annyit fűznék hozzá hogy Maestro nem dombor nyomott kártyát is elfogad ha van a hátulján a 3 vagy 4 jegyű biztonsági kód. Nekem Erste-nél van ilyenem és elfogadta.

Olvastam hogy OTP-nél a junior az alapból egy szinte fapados szolgáltatás azért is ilyen olcsó azt nem fogja elfogadni, barátnőmnek is ilyen volt, övét sem fogadta el, átjött Erstéhez elintézett mindent, és az ott kapott kártyáját elfogadta.

2017. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!