Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPalhoz hozzáakarom kapcsoln...

PayPalhoz hozzáakarom kapcsolni a Maestros bankkártyámat, de az alábbi üzenetet dobja ki és nem engedi. Mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki.


The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.



Bementem már emiatt a bankba és megkérdeztem, hogy miért van lekorlátozva a kártya? Nem elég, hogy Maestro még korlátozzák is.

Jött a válasz, hogy ők semmit nem korlátoznak, és később kiderült, hogy ez valóban így van, ugyanis vásároltam olyan oldalakról, melyeken volt lehetőség Maestro-s kártyával fizetni. És gond nélkül másodpercek alatt lezajlott.


Elképzelhető, hogy azért nem tudom hozzárendelni mert nincs a számlámon pénz?


2015. szept. 25. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem minden kártyatípust fogad el a paypal. [link]

A maestro-t pl pont nem.

2015. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már Maestroval is működik...


"Elképzelhető, hogy azért nem tudom hozzárendelni mert nincs a számlámon pénz?"


Igen, el a baj. Ugyanis a hozzárendeléskor levon egy kisebb összeget (400 Ft) Ha ez nem valósul meg a fedezet hiánya miatt, akkor sikertelen lesz a hozzáadás.

2015. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!