Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hagyon tisztíthatom meg CD,...

Hagyon tisztíthatom meg CD, DVD lemezeim?

Figyelt kérdés

Milyen folyadékkal tisztíthatom le a CD,DVD lemezen maradt újjlenyomatokat, egyéb szennyeződéseket? Az alkohol, mint maróhatású folyadék kizártnak tartom, a víz nem zsíroldó. Van valami háztartási praktika erre?

A törlő kendő anyaga lehet egyszerű pamut kendő? Szerintem az megfelelő.


2010. máj. 13. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nedves mikrószálas kendővel szoktam. Egy a fontos, merőlegesen kell tisztítani, nem az kör-körösen!
2010. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 valaki22222 ***** válasza:
32%
Csiszolópapírral
2010. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól megtörölgeted akkor a sima törlőkendő is leviszi az ujjlenyomatokat. Vagy azon eszed a pörköltet, hogy zsírt kell oldani?
2010. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az újjlenyomat zsír foltot hagy maga után, ezért van szükség a tisztító folyadék zsíroldó hatására is. A mikroszálos törlőkendőt kipróbálom.
2010. máj. 14. 06:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdemes azt is kipróbálni, hogy ne teli manccsal fogd meg a cd-t dvd-t ,hanem lehetőleg a szélén vagy a jukba nyúlva középen, és akkor nem kell törölgetni.

Egyébként én langyos szappanos vízzel lemosom, aztán vileda törlővel óvatosan megtörlöm és hagyom szépen megszáradni.

2010. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"lyukba" azt akartam írni :)
2010. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valaki22222 ***** válasza:
46%
csiszoló papírral sokkal egyszerűbb... avval nem kell ennyit sz.rozni...
2010. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Tisztítótűz... de szimplán az is elég, ha bevágod 2 percre a mikróba.
2010. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!