Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tisztíthatóm ki otthoni...

Hogyan tisztíthatóm ki otthonilag az autókárpitom?

Figyelt kérdés

Jó lenne kicsit felfrissíteni kocsim kárpitját kitisztítani. Esetleg ha valaki csinált már otthon ilyet attól várok bármilyen jó tanácsot.

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 13. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy takarítom mint otthon a szőnyeget,bútorokat. Vanish kárpittisztító vált be. Vízben feloldom, puha kefével bedörzsölöm, nyitott ajtók mellett hagyom megszáradni, és kiporszívózom.
2011. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy gőzkacsát és hajrá!
2011. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen problémám (nekem valami sűrű szörp szerűség fröccsenhetett az alsó kárpítra ami már szerintem bele is van száradva,és mint ha valami olaj lenne még ott) elég csúnya és mocskos!


Ezt hogy lehetne kihozni??? (Vanish k.tisztító kihozza teljesen,mindenféle nyom nélkül?)

2011. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!