Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitöl akadozik a TV n a film...

Mitöl akadozik a TV n a film meg a játék?

Figyelt kérdés
A számítógép rá vna kötve HDMI vel a tv re és amikor filmet nézek rajta vagy játszok akkor néha vannak ilyne képkocka kihagyások és beakad a kép vagy ugrál nem tudom pontosan. Próbáltam már a Hz ekkel játszani de max csak 60 hz ig tudom felvinni miközbe a TV 4k s 100 hz es a monitor FULLHD 60 hz.A minap sikerült megcsinálnom hogy szép egyenletesen élvezhetően mozgott a kép mint ha 100 hz en mozogna,de ujraindítés után megint olyan lett mint előzőleg,és hiába csináltam meg ugyan azt a lépést nem változott semmi! Előre isk öszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 24. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem egy 80EZ buta lapos TV-m van full HD de az ilyeneknél nem csinál semmi rosszat, folyamatos az egész, pl, az autós játékokat azon szeretem játszani.

LG 43LH510V

2017. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!