Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

szeretnèk hamarosan venni egy laptopot, ès nem nagyon tudom hogy mit èrdemes , melyik márka jó stb.

a lènyeg hogy gyors legyen, nagy memóriával mert elsősorban munkához kell, mindenfèle közössègi mèdiát lehessen rajta jól kezelni, ès tudom hogy ezek a típusú gèpek szinte csak erre vannak ès baromi drágak , de ha van olyan amin mèg normálisan játszani is lehet komolyabb játèkokkal akkor mèg pluszba ez.

olyan 250ezerig szánnèk rá


2017. máj. 24. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

250-ből ez a best buy, ha játszani is akarsz:

[link]

2017. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
két asus laptopom volt már, semmi bajom nincsen vele. Szerintem megbízható márka. Euronicsban most vettem én is egy újat ez az X540L sorozatból van. 10 ezer forintért köthetsz olyan biztosítást, hogy nem számít mi történt a géppel csak a javítás 30%át kell kifizetned, ez 3 évig tart. Szerintem ez egy jó dolog. Emellett acer-t nem vennék, vettem egy tabletet tőlük nem olcsón és egy hónap múlva tönkrement. A készüléket az emag oldaláról rendeltem, akik garanciálisan sem voltak hajlandóak megjavítani, csak 30ezer forintért. Onnan én nem javaslom a rendelést. Ja és mindenképpen kérdezz rá, mi van a garanciában!!!!!!!
2017. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
előző vagyok: acerhez még annyit, hogy szervizük csak külföldön van....
2017. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 Az Asus N551nek!
2017. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!