Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyton ez a hibaüzenet...

Folyton ez a hibaüzenet jelenik meg a képernyőn, majd újraindul a számítógép?

Figyelt kérdés

[link]


Bekapcsolom az asztali számítógépem (nem egy erőmű, i3-as első generációs proci, 4 giga RAM, 500 GB HDD, 1GB VGA, WIN7 64 bit ultimate, mostanában inkább már csak böngészésre és Skype-ra használom) és a fenti linken található látvány fogad kb 2-3 perc után bármit csinálok, majd a gép újraindul. Megint kb 2-3 percig indíthatok egy böngészőt, vagy csak az intézőt, bármit, újra a kék ablak és újraindul.


Nem telepítettem mostanság semmit, amit pedig igen azt pl az ORIGO szoftverbázis oldaláról, illetve egyéb hivatalos oldalról. A NOD32-m lejárt idén januárban, nem frissítettem még, mert nem tudtam mire. Bekaphattam egy vírust?


Hardver vagy szoftver hiba ez? Windows újratelepítés segíthet?



2017. máj. 28. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a NOD egyik szolgáltatása, ami hibát okoz. Távolítsd el cakk-pakk, és megszűnik a hiba is.
2017. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2017. máj. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!