Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy nyáron...

Azt hallottam, hogy nyáron érdemes számítógépet venni, mert akkor a legolcsóbb. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik hónapban?
2017. máj. 29. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Augusztusban szokott lenni elárazás az iskolakezdés miatt. Esetleg valami támogatás is szóba jöhet.
2017. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Jelen pillanatban mindennek az ára az egekben van, gépépítés költsége valahol a 90-es évek vége, 2000-es évek eleje környékén van. Sajna egy rendes gépért alaposan zsebbe kell nyúlni. Meg az se megy már, hogy a 40 ezres videokártya visz mindent full HD maxon, mint 5-6 éve.
2017. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miután a kis számtech boltoktól átvették a terepet a nagy országos kereskedők (iPon, PC-X, EMag, Edigital), egyre kevésbé figyelhető meg a trend, mert a nagyok folyton akcióznak valamit.

De általánosságban éves hullámzás volt megfigyelhető. Ősszel az iskolakezdés miatt, decemberben karácsony miatt mentek föl az árak, majd március környékén kezdtek csökkenni és július közepén-végén érték el a mélypontot, ilyenkor volt tehát érdemes vásárolni.

De manapság már csak 4-5 ezret nyerhetsz egy teljes gép árából, ami (tekintve hogy egy normális komplett gép 170-180 körül van minimum) nem túl sok.

2017. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

November végén egy pénteki nap érdemes,

DE! nagyon oda kell figyelni, mert sok az átverés!

Azt mondja akciós azt drágább mint máshol alapáron.

2017. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg karácsony után is szoktak zuhanni az árak.

Mondjuk én pl pont szétszedni és eladni készülöm az asztali gépemet, új játékokat nem játszom, de van egy laptopom, és a pénz is jól jönne.

2017. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Kell a Balaton Sound -ra? :-D
2017. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem tudom miért feltételezed, hogy soundra kell, ha nagyon érdekel, leginkább kocsira, biciklim rendberakására. Na meg persze, ha sok munka után oda eljutok, h megvan a kocsi, azt valahogy fenn is kell tartani, nem igaz?
2017. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!