Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagy a Windows 10 és a...

Baumann21 kérdése:

Lefagy a Windows 10 és a wifi-t sem érzékeli. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Asus X540LJ-XX108D típusú notebookomon folyamatosan véletlenszerűen lefagy a rendszer és gyakran eltűnik a wifi, mint funkció (gondolom a hálókártyánál kell valamit állítani, de mit?) Nem hinném hogy driver hiba, mert a géphez tartozó telepítő cd-ről is próbáltam, valamint az ASUS oldaláról is az illesztőket telepíteni és az Eszközkezelőben a wifi driverén kívül nincs hibaüzenet. De a wifi hibaüzenete eléggé fura.: 3 verzió van. 1. ez is rendesen látszik, mint hogy megfelelően működik. 2. sárga felkiáltójeles, mint hogy nem működik rendesen, de ha frissíteném, azt írja, hogy már a legfrissebb. 3. Nem is látszik egyáltalán, mintha nem is lenne wifi funkció a laptopon. Ez a 3 verzió váltakozik újraindításokat követően. PLS HELP!!!

2017. máj. 29. 22:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és valahol olvastam, hogy ha a bios-t frissítem, az is megoldás lehet, de ennek nem merek neki állni úgy, hogy még életemben nem csináltam és csak netes irományokra hagyatkoznék. De ha valaki ezt is felvázolná nekem, akkor egy próbát megér. Max biztonsági mentésből visszaállítom, ha elsz.ródik (ha lehet egyáltalán visszaállítani :) )
2017. jún. 3. 09:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Felejtős a BIOS frissítés. Nem régi ez a gép.
2017. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valóban felejtős. Megcsináltam a BIOS frissítést és a probléma még mindig adott. Nincs ötletem, mindent amit tudtam megpróbáltam. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy foglalkozott a kérdésemmel. Hívom a szervizt... :(
2017. jún. 6. 12:48
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért nem mondd a BIOS frissítést...

Aztán jelezz vissza, mi lett a vége!

2017. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!