Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy hálókártyám, amibe ha...

Van egy hálókártyám, amibe ha bedugom a lan kábelt, akkor pirosan világít és nem működik az internet. Mit tehetnék? Rengeteg dolgot kizártam!

Figyelt kérdés

Más gépeken van internet!!


Kizártam a következőket : 1. Alaplapi chipset újratelepítés, 2. Hálókártya újratelepítés. 3. Hálókártyadriver keresés hardverazonosító alapján 4. TCPIP protokoll 6 lekapcsolása. 5. Alaplapi lankártya használata.


Az internet sárga felkiáltó jellel van


Lankártya típus Realtek RTL8139/810x

Alaplap típus gigabyte ga-p41es3g



2017. jún. 4. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy másik hálókártyával, utp kábellel is teszteld le. Hallotam már olyat, hogy valaki unokaöccsének az osztálytársának a faterjának elromlott egy hálókártyája. Szóval állítólag létezik a jelenség.
2017. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!