Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megtalalni a halokar...

Hol tudom megtalalni a halokartyam illesztoprogramjat?

Figyelt kérdés
Most telepitettem ujra a windows7 et a gepemen es csak telefonrol tudom hasznalni az internetet mert a halozati kartyamnak kene az illesztoprogramja es nem tudom hogy hogyan vagy hol tudnam megtalalni a windows old nevu mappaban( nem tudom a halokartyam fajtalyat sem)ha valaki tudna segiteni nagyon megkoszonnem (kabellel van osszekotve a gepem a modemmel, nem wifin keresztul netezek ( nem tudom hogy ez fontos infonak szamit e de a biztonsag kedveert...))

2016. ápr. 18. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A windows 10 megtalálja a saját driverét. Bemész az eszközkezelőben és a hálókártya vagy ismeretlen eszköznél nyomsz egy automatikus felismerést a driver illesztőprogram frissítésére.


Amire figyelj. Ha használsz tűzfal programot mint a COMODO CIS szedd le ideiglenesen, mert blokkolja a driver felismerést!

2016. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Természetesen indítsd újra a gépet és felteszi a helyi driverekből és utána nyomj neki egy frissítést az eszközkezelőben, ha előbb nem világosan írtam volna le. Szóval 3rd party vírusírtó, tűzfal és egyéb progit leszedni, újraindítani és felteszi a drivert amivel már tudsz netre menni vele.
2016. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valamilyen hardverdetektáló programmal - mint például az Aida64:

[link]

meg tudod határozni a hálózati kártya típusát.

2016. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

speccy->alaplap neve

google->alaplap gyártója->support->modell->drivers

2016. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmifele drivert telepiteni mert azt irja hogy hianyzik az illesztoprogram:(
2016. ápr. 18. 19:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Es az ezkozkezeloben nem talalom(marmint nincs ott) sem a halozati kartyat sem az ismeretlen eszkozoket
2016. ápr. 18. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd le milyen géped van? Notebook? Asztali gép? Ha notebook akkor írd le a típust és belinkeljük a drivert, áttolod telóról a gépre a drivert és felrakod. Ha meg asztali, akkor szedd le a burkolatot és nézd meg a hálókártya gyártóját típusát, de legalább a MAC címe első hat karakterét írd le, mert abból tudjuk ki a gyártó és egy generic drivert belinkelünk neked.
2016. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Asztali gepem van azt hiszem a halokartyam az alaplapba van beepitve, az alaplapom tipusa PCI Express 2.0 DualBIOS(azthiszem)
2016. ápr. 18. 19:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha a mac cimemet akarom megnezni getmac /v vel a cmd ben azt irja nem talalhato halozati adapter :/
2016. ápr. 18. 19:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy azt írja, hisz nincs drivered :)


Fizikailag rá van írva, bele van nyomtatva a kártyába, ki kell szedd a gépből csavarhúzóval.


Amit írtál az nem az alaplap típusa. Nézd meg a gyártó és típust. Mondjuk ASUS vagy MSI vagy Gigabyte és a típus is kell.


Nincs meg a doboza az alaplapnak? Egyben vetted? Számlán nincs rajta? Garanciajegy?

2016. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!