Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne ez a gép...

Mennyibe kerülne ez a gép ezekkel az igényekkel?

Figyelt kérdés

Sims 4 nevű játékkal szeretnék játszani max grafikán. El is döntöttem,hogy veszek egy gépet ,mivel ami van az már amugy is rossz..

Tehát a segítségeteket szeretném kérni,hogy ez a gép körülbelül kijönne e 70000Ft környékén használtan akár.

OPERÁCIÓS RENDSZER: 64 Bit Windows 7,8, vagy 8.1


PROCESSZOR: Intel Core i5 vagy jobb, AMD Athlon X4 vagy jobb


MEMÓRIA: 4GB RAM


HDD: Legalább 9 GB szabad hely és további 1 GB mentéseknek


DVD-ROM: csak installáláshoz


VIDEOKÁRTYA: NVIDIA GTX 650 vagy jobb


HANGKÁRTYA: DirectX 9.0c kompatibilis


DIRECTX: DirectX 9.0c kompatibilis


PERIFÉRIA: billentyűzet és egér


Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm! Szép napot! :)



2017. jún. 14. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:

70 ből nehezen jön ki, de pl. I5 és I5 között óriási különbségek vannak.

Azért még egy alaplapot is vegyél, mert az nem árt, ha új gépben gondolkozol.

Használtan, kompletten lazán kifutja.

2017. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Használtan szeretném inkább :) Köszönöm a választ!
2017. jún. 14. 14:38
 3/10 Shaddark ***** válasza:

HA darabokból akarod összerakni mert van affinitásod hozzá érdemes lehet a hardveraprón is szétnézni.

Én pl. mindent ami az otthoni gépemben van ott vettem :)


Ha nem is sokkal de az áfával mindenképpen spórolni tudsz.

Olyanoktól vásárolj akik biztonságos eladók, van pozitívjuk, nem tegnap regisztráltak... ... ...

Ha valaki tegnap regelt oda de sokkal - sokkal óccóbb valami mert tegnap meghalt a borjának a fiának a leányunokatesója és azé ennyi mer köll a pínz temetésre akkor ne vedd meg.

Ha ezt betartod akkor biztonságos beszerzési forrás az is és ennyi pénznél szerintem sokat számít a végső konfignál hogy mennyivel lesz minőségibb.

27% -al biztosan :)

2017. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shaddark ***** válasza:
Mire leírtam te is beírtad hogy használtat akarsz :) :)
2017. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shaddark ***** válasza:

Én 8 gb. alatt a mai világban nem gondolkodnék már inkább, a vállalati gépeinket pl. annyival vásároltuk és most vásárolgatok beléjük még négyet.

Mert most már érezni hogy kevés sima Excel - Word VIR kombóval is, - multimédia meg ilyenek nélkül...

2017. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szétnézek ott is mindenképp! Viszont a boltot már kinéztem magamnak,esetleg ha linkelem,valaki megnézné,hogy melyik lenne erre a játékra a legjobb? Árban is és teljesítményben is? :) [link] 70-75-ig :) Köszönöm! :)
2017. jún. 14. 14:46
 7/10 Shaddark ***** válasza:

Hát nincs jó hírem.

Ezek amik fent vannak szinte mind irodai gépek, a 70%ukat ismerem mert volt a cégnél ilyen :)

Amit tudsz venni 70 alatt azokba kell még egy videokari mert ezekben játékhoz teljesen alkalmatlan van. Már amelyikben van PCI-E *16 port...

Ezeket 10-20 körül árultam a cégnél amikor selejtezés volt :) Mondjuk vették is mint a cukrot, végül is netezni meg excelezni jók.

Talán a HP Compaq 8300, kell bele egy vidkari és 4 gb. ram még.

Nem igazán tudok segíteni mert nem nagyon adnak infót a gépekről, ilyen "lányos" bolt ez, kiraknak egy fényképet aztán vagy tetszik a színe vagy nem :)


Szerintem itt is nézz körül:

[link]


Lehet érdemesebb olyat vásárolni amit már nem kell bővíteni mert egyben olcsóbb.

És ugye a ha-n lehet alkudni is sokszor, egyben konfigokra legalábbis szinte mindig.

2017. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jún. 14. 15:33
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha a HP Compaqba veszek még ami kell ? Mennyi lenne körülbelül?
2017. jún. 14. 15:35
 10/10 A kérdező kommentje:
8300*
2017. jún. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!