Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék segitséget kérni...

Laci:3 kérdése:

Szeretnék segitséget kérni egy adott problémában?

Figyelt kérdés
Adott egy Lenovo notebook, tipus z50-75, a probléma az hogy van benne 2 db videó kártya az egyik egy integrált R7, a másik egy dedikált Radeon R7 M260dx 2GB, és az lenne a problémám, hogy nem megy a rendes dedikált videó kártya, már többször fel telepítettem a drivert a legújabbat is le töltöttem, volt rajta win 10 is meg win 7 is egyikel se megy, egy új notebookról beszélünk. A helyesírási hibákért elnézéseteket kérem, és kérem a segítségeteket mert én már ki fogytam az ötletekből?

2017. jún. 15. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári oldalról töltsd le az a cpu -ba integrált drivert elsőnek azt kell fel telepíteni majd azután megy fel a dedikált videó kártya driver .
2017. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudsz egy gyári oldalt küldeni , mert nekem volt egy másik notebookom azt így telepítettem , ahogy írod annál ment de ezel az a baj hogy amd mind a két videó kártya az meg intel hd volt és hozzá a dedikált.
2017. jún. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!