Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook a személyes adataim...

A Facebook a személyes adataim kérte. Elküldtem. Mikor várható, hogy újra aktiválják a fiókom?

Figyelt kérdés
Az adókártyám küldtem nekik, mert azt írták azt is elfogadják. Minden adatot kitakartam csak a nevem ls a születési dátumom látszik, azonban a facebook fiókomban valami 1913-at adhattam meg ha jól emlékszem. Így elfogják fogadni? Legalább küldenek e-mailt, ha nem jó nekik? Mert korábban semmit nem kaptam, csak belépésnél írta ki. Illetve azt írja scannelt irat kell neki, nos nekem erre nincs lehetőségem elküldtem fotózva. Ez is jó nekik vagy mindenképp scannelt kell? Esetleg egy telefonos scannelő progival tudom még..

2017. jún. 20. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért ellenőriznek, mert a nevem nem magyar betűkkel volt kiírva. Az igazi nevem volt viszont.
2017. jún. 20. 09:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kimaradt, hogy az éven kívül a többi születési adat stimmel. De mennyi idő míg elfogadják ezt? A legrosszabbkor szivattak meg ezzel, most nagyon fontos lenne, hogy hozzá tudjak férni a fiókomhoz :(
2017. jún. 20. 12:51
 3/5 Mr. V. ***** válasza:

Átlagban 1 hét van a letiltásig, tehát akkor az ellenőrzésig is.

Én egy magánkézben lévő internetes oldalnak soha nem adom meg a lakcímem, igazolványszámom, telefonszámom, mert semmi köze hozzá... (hivatalos személy kérheti csak el az okmányaim) így már vagy 10 névvel töröltek és már többé nem is térek vissza, mert nekem ennyit nem ér.

Képzeld, ha egyszer majd feltörik, mint sok más oldalt és mindenki összes adatát megszerzik és visszaélnek vele.

De te tudod, neked ér-e ennyi kockázatot. Skype, viber, mail tökéletes a kapcsolattartásra, vagy a klasszikus személyes beszélgetés, ami pont e oldal miatt került a háttérbe.

2017. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül még aznap vissza aktiválták. Semmilyen személyes adatom nem tudták meg, mert a név és a születési dátum kivételével mindent kitakartam a képen. :)
2017. jún. 27. 14:49
 5/5 A kérdező kommentje:
tudtak*
2017. jún. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!