Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fülhallgatón vagyok és ha pl...

Fülhallgatón vagyok és ha pl beszélek valakivel, akkor hallja a videót, amit nézek, vagy magát hallja vissza. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Most vettem egy SSD-t, mert a vinyóm lassú volt, újraraktam a gépet, most is WIN 10 van rajta, mint eddig. Újrarakás előtt semmi baja sem volt. Semmi sem változott, még a driver-ek is ugyan azok, mert előzőleg is a WIN 10 szedte le őket automatikusan.
2017. jún. 21. 18:26
 1/1 Hominida ***** válasza:
Nincs sok köze a rendszer állapotához. Csak kezdd el szétválogatni a hangcsatornákat a rendszer hangkeverőjén. Túl sok dolog van egyszerre bekapcsolva.
2017. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!