Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 újratelepítése CD...

EZBIMIEZ kérdése:

Windows 7 újratelepítése CD nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Előre feltelepített Windows 7 Professional 64 bites operációs rendszerem van.Alapból egy mappában voltak a fájlok amikkel végrehajtható a gyári állapot visszaállítása. Nem tudtam aztán elfelejtettem ráírni CD-re a fájlokat és a mappa elveszett a gépről.Lehetséges-e a teljes újratelepítés ezek nélkül?

2017. jún. 21. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van recovery partíció, akkor onnan helyreállítható a windows 7 szűz telepítése, tehát a fájljaidról kell legyen másolat, az is lehet ez nem bántja a fájljaidat, de utána kell olvasni. Illetve van a recovery media amikor a CD meghajtóra vagy külső lemezre csinálsz mentést.


Van recovery partíciód?


Ezt a windows lemezkezelőben meg tudod nézni.

2017. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána hogy kell pendrivera telepítőt készíteni. A drivereket meg még most mentsd le akár szintén a pendrivera.
2017. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rufus al pendrive ra egy telepítőt vegyél s ebay én kb1000 forint egy kulcs és ott adnak letöltési linket.
2017. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ui:23:25 ös vagyok ez egy opció amit leírtam nem kényszerítelek a kulcs megvételére.
2017. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldottam meg, hogy letöltöttem egy ugyanolyan nyelvű és kiadású (Windows 7 Professional 64 bit magyar) telepítőlemezt az internetről, kiírtam, felraktam a kiírt lemezről a Windowst, majd beaktiváltam a hivatalos termékkulcsal ami a laptop alján volt. Valamiért nem fogadta el az automatikus aktiválást, ezért telefonhívással kellett aktiváljam, ahol egy automatának kellett a számgombokat nyomkodni. Végül sikeresen aktiválta, így hivatalos telepítés lett crackelés nélkül.

Windows 7 ISO-t meg csak találsz, pl. The Pirtae Bayon rákeresve windows 7 hun.

2017. jún. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja előző (02:20) vagyok, azért ha úgy döntesz hogy letöltesz Windows ISO-t akkor vigyázz hogy honnan, mert bele lehet csempészni kémprogramokat és hasonlókat, én csak MSDN hash ellenőrzés után bíztam meg a letöltött ISO-ban.
2017. jún. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , így mostmár sikerülni fog.
2017. jún. 22. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Innen töltsd le.Ez MSDN-es

2017. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Skacok, ha csak a parancssort hozza nekem fel de pendriveon van Win, akkor mit tudok csinálni?


Próbáltam ujratelepiteni de nem sikerült..

2023. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!