Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magától ki- és bekapcsol...

Magától ki- és bekapcsol véletlenszerűen az asztali számítógépem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 13:48
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Több oka is lehet... kikapcsolásnál lehet túlmelegedés, túlterhelés. Bekapcsolás akkor lehet, ha az egér kikapcsolt állapotban is működik és a BIOS be van állítva felébresztésre, ha pl. az egértől jelet kap.

Én első körben a tápra gyanakodnék, mert találkoztam már ilyennel. Felpúposodott kondik (ami alaplapon a proci mellett is előfordulhat). Ha a teteje púpos, hibás.

2017. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt még hozzá kell tennem a kérdésemhez, hogy mindez a gép használata közben történik.Dolgozom rajta és kikapcsol, de a másodperc tört része alatt azonnal vissza is kapcsol.Ezen tevékenységét nem tudom mihez kötni, mert teljesen rendszertelenül történik naponta több alkalommal. Nem vagyok számítógépes szakértő. Vírusvédelem van, rendszer vizsgálat Advanced SystemCare is telepítve.
2017. jún. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!