Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor egyszer bekapcsoltam a...

Amikor egyszer bekapcsoltam a glpemet sötét képernyő fogad és azt irja ki hogy aktiválja a windowst?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá de a sötét képernyőn kivűl valami más bajom lehet vele? Igazábol öcsém megtudja csinálni de ezt mindenképp meg szeretném kérdezni



Újra:lesz a sötét képernyőn kivűl baj a laptopommal?mármint pl nem indul el az internet?



#Windows 7 #sötét kép #laptop #windows nincs aktiválva
2017. júl. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem már egy éve sötéten megy, és az aktiválást erölteti, meg azt is irja, hogy nem eredeti a win! Pedig direkt a haver másolta nekem a netről :(
2017. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazábol a öcsém valami olyasmit mondott amihez nem értek de valami olyasmit mondott hogy újra kell telepíteni de elmondom hogy annyit tudtam hogy egy igauán tetü lassú gép volt szóval az újra "telepítés" nem árhat ugyis le vannak mentve az adatok de azert az a egy valaszt is koszonom :)
2017. júl. 17. 12:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz :)
2017. júl. 17. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!