Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IMVU-ban hogy tudok chat...

IMVU-ban hogy tudok chat szobát készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

IMVU-ban hogy lehet chat szobát csinálni? Mert addig én is eljutottam, h kell hozzá VIP tagság, és ha ez megvan, csak akkor tudod megvenni a szobát. De a szoba az rendes cr-be kerül? És az első hónapban is érvényes a VIP?

(Ha hülyeséget/alapvető dolgot kérdeztem, akkor bocsánat)



2017. júl. 23. 11:15
 1/3 anonim válasza:

Szia. :) Nagyjából próbálom leírni ameddig én tudom.:D

Roomot vagy szobát (kinek hogy) azt tudsz venni vip nélkül is! Viszont hogy közzé tudd tenni azt a Roomot hogy mások is be tudjanak menni, ahhoz ha megnyitod ezt az oldalt : [link] itt nem a vip-et kell venni, hanem középső sorban a "Chat Room Slot"-ot.

Ha azt megvetted, akkor kell felmenned az Imvu játékra, és ahol vannak a Roomok ( Chat Rooms ) -nál, Bal oldalt fent van hogy "Search", és az melett van hogy "Manage"

Ott kell készíteni. Mármint először Shopba megveszed a Roomot amilyenre akarod.. és itt a "Manage"-ben pedig beteszed, nevet adsz a Roomnak, esetleg képet stb...


És ezzel válaszolok a 2.kérdésedre is, természetesen a Room / Szoba, cr-be kerül.


Amikor regisztrálsz, én úgytudom kapsz VIP-et, de az csak 1 napos, és abból nem tudsz Roomot csinálni.

Ha vip-et veszel.. fú azt sajna nem tudom megmondani meddig érvényes, én úgygondolom 1 hónap. De a linket amit küldtem ott VIP-et is lehet venni és ott ki van írva. Viszont a Room készítéshez nem VIP kell, (azt nem tudom hogy az is kell-e), de úgytudom elég a "Chat Room Slot"-ot megvenni.:)


Lehet kissé zavarosan írtam le, remélem azért kivehető. :)

2017. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Érthetően írtad le :)

Nagyon köszönöm.

2017. aug. 1. 09:07
 3/3 anonim válasza:
Nincsmit.:)
2017. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!