Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket laptopot választanáto...

Melyiket laptopot választanátok az egyetemi léthez?

Figyelt kérdés

Gazdaságinformatikus szak


[link]


[link]


Az eltérés csak a videokártyában és a processzorban van, szóval a kérdés, hogy kicsit jobb processzor vagy inkább kicsit jobb videokártya?



2017. aug. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a másodikat ajánlanám..Igaz kicsit drágább, de sokkal jobb..A másodiknak jó a videókártyája, és a processzor is elég jó...Viszont az elsőnek rettentően gyenge a videókártyája..Ráadásul a második most 200.000 ft-ról levan árazva..Szerintem a második sokkal jobb választás lenne
2017. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eslőben a CPU és integrált IGP a jobb.

A másodikban a dedikált kártya kb. ugyan ennyivel.

Illetve a másodiknak nagyobb az akkuja.

Én elsőt vállasztanám, a CPU nekem többet jelent :-)

2017. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:
Ha nem akarsz játszani, akkor inkább a hordozhatóság lenne szempont, ezért kicsit kisebb (13"-14") és így hosszabb akkuidős modelleket keresnék.
2017. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ez:

[link]


Erősebb proci (nem U-s), NVME SSD, ami nagyon hálás dolog

a HDD-hez képest, valamint 8GB RAM (a 4 már nagyon kevés,

főleg, ha sok dolgot nyitsz meg egy időben).


Persze ez drágább, de ez tovább bírja, és haladósabb,

mint homokórát nézni.

2017. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy, nehéz biliműanyag gépet tuti nem vennék egyetemre. Persze neked nem egyetemre kell, hanem max a koliban játszani.
2017. aug. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!