Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika érettségi Linux operációs rendszeren?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyszerű, emelt szintű érettségin a szövegszerkesztés feladatnál, ha Times New Roman-t kell használni akkor nekem mit kellene csinálnom (Ubuntu-t használnék, amin LibreOffice van, abban meg nem található sem ez, sem a Nimbus Roman)?

2017. aug. 19. 02:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Valóban eltértünk de még annyit szeretnék mondani ezekkel kapcsolatban hogy nekem soha nem okozott gondot ha például egy bármilyen feladatot Windows helyett Linuxos környezetben kellett megcsinálnom, vagy éppen fordítva. Valamint éppen vállalati szinten látok egyre több Linux operációs rendszert, s azon belül futtatva win alkalmazásokat. Természetesen a webszerverektől függetlenül, hiszen az jobb helyeken már szinte alap.
2017. aug. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
#19 majd kinövöd...
2017. aug. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, hogy belevauvau, de ha ezt


Photoshop -> GIMP

Lightroom -> Darktable

Illustrator -> Inkscape

Premiere Pro -> Lightworks

Animate -> Synfig

Atdition -> Ardour

InDesign -> Scribus


komolyan gondolod, akkor el vagy tévedve.

2017. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 ezt magyarázom nekik én is, de gondolom ezt olyanok írják akik nem ezzel keresik a kenyerüket.
2017. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!