Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 350. 000 ft-ig maximum milyen...

350. 000 ft-ig maximum milyen gépet lehetne összeállítani, ami minél tovább kitart játékokra?

Figyelt kérdés
ha 353, nyilván még az is jó. nem vagyok nagy szakértő, de segítenétek úgy összeállítani, hogy minden legyen benne, mármint HDD,SDD, ház, táp is nem csak proci alaplap meg vidikártya, tehát teljes egészében

2017. aug. 20. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Proci:

[link]


Alaplap:

[link]


VGA:

[link]


RAM:

[link]


Tápegység:

[link]


HDD:

[link]


Ez eddig olyan 330 ezer körül van, a maradék 20 ezerből jön ki valamennyi SSD is


Megnéztem, ha minden igaz akkor minden kompatibilis mindennel de azért nézd át hátha...

2017. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszi ház az mindegy, hogy milyen ?
2017. aug. 21. 02:18
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezt az egyet nem tudom mert én évek óta ugyan azt a gépházat használom, nem tudom van e olyan fajta ami nem kompatibilis néhány alaplappal de szerintem mindegy, csak elég nagy legyen hogy beférjen
2017. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ryzen 5 1600+ 1060 6gb vagy Coffe Lake i5 + 1060 6gb
2017. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj gépháznál, hogy a a méretszabványt, amibe az alaplapod bele tartozik fogadni tudja. Ha Mini-ATX gépházat veszel aminek a max mérete Mini-ATX alaplap akkor ne vegyél ATX alaplapot. Ha ATX gépházad van akkor nézd meg milyen méretű lapokat képes befogadni a ház. Ilyenkor jellemző, hogy az ATX lapokon kívül más méretet is befogad, a kisebbeket mint pl. a Micro-ATX, esetleg Mini-ITX, bár az ritka. Az én házam befogadja az imént említett méreteket a Mini-ITX kivételével. Van még E-ATX méretszabvány is, az még az ATX-nél is nagyobb. High-end lapoknál jellemző az a méret, de ez lényegtelen igazából.
2017. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg értelemszerűen a méreteken kívül figyelj a hűtésre is. Pl az én házamnak jó ár/érték aránya van. Biztos van jobb nála is a piacon, de 20 000Ft alatt best buy. Zalman Z9 Neo-ról van szó. Méretes kártya, akár 420mm-es is bele fér. Proci hűtőből max 160mm fér bele. SSD rögzítés, 2 HDD tok, gumírozott rés a kábelmenedzsmenthez (nem az összes), csatos megoldás és gyors kötöző a kábelek rögzítéséhez. Ajtaja van elől ami nyitható és 2 5.25 hüvelykes helyet rejt. Nem is beszélek tovább róla, ha érdekel nézd meg: [link] - Kis megjegyzés. A zalman szervereit 6-án Ransomware (zsarolóvírus) támadás érte szóval totál elérhetetlenek a szervereik. Az oldaluk offline, ha beírod a címüket ez az értesítés fogad majd. Ezért linkeltem be azt a hardveraprós összefoglalót. A tesztelők minden apró részletre kitérnek.
2017. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. nov. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!