Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netezés közben befagy a...

Ignacz Gergo kérdése:

Netezés közben befagy a gépem/fekete képernyő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég komolytalannak tűnhet a kérdésem de netezés közben gyakran befagy a gépem és fekete képernyőt ad, ha van hang miközben befagy akkor néha továbbmegy néha beakad az is. Van egy érdekes része amit nem értek viszont hogy semelyik játék közben nem történik meg ez csak amikor böngészek vagy videot nézek stb... Egyetlen egyszer 1mp befagyás után visszajött minden rendesen. Volt amikor elment a kép és úgyanúgy tudtam beszélgetni haverjaimmal TS-en, de ez is csak egyszer volt. Teljesen tanácstalan vagyok és minden tippet köszönök előre is.
2017. aug. 24. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
vidikari drivert frissíteném! keress rá a típusára és a gyártó oldaláról töltsd le a legfrissebbet.
2017. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvolt az is 2 napja és nem segített de azért köszönöm.
2017. aug. 24. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Ha anomália van a géppel, és a driverek rendben vannak amik hozzá köthetők, akkor alapelv, hogy vagy a winchester, vagy a memória rossz szarakodik.

Mindkettő egyszerűen tesztelhető, előbbi annyival, hogy felteszel egy Hard Disk Sentinel-t, és ha minden 100%, akkor rendben van, utóbbi pedig egy pl. pendrivera tett Memtest-tel ( [link] )

Rábootolsz mondjuk egy éjszakányit, és ha reggel nincs semmi piros, akkor az is rendben van.

2017. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!